Opis i zasady akcji

Ciało jest naszym zegarem biologicznym. To jak się postrzegamy, świadczy również o tym, jak się czujemy. Okres zimowy sprawia, że mamy tendencję do magazynowania  zasobów na tzw. „czarną godzinę”. Oczywiście w dzisiejszych czasach, kiedy dostęp do pożywienia jest powszechny, nie jest to konieczne.

Niestety, większość z nas zatraca się w tym „magazynowaniu” i pojawia się problem w postaci nadwagi i prób jej zniwelowania.

Chcąc wyjść naprzeciw tym trudnościom Centrum Fitness i Dietetyki – REWITAL wespół z Expressem Bydgoskim przygotowało akcję odchudzania na wiosnę. Założenie jest proste. Ze zgłoszeń, które napłyną do redakcji, współpracującego pisma, wybierzemy w drodze konkursu 4 osoby, które poddane zostaną 3 miesięcznemu intensywnemu odchudzaniu i treningowi – całkowicie  za darmo. Nasi wybrańcy będą pod kontrolą dietetyka, który przeprowadzi wywiad i ustali indywidualną dietę żywieniową; psychologa, który z kolei przygotuje ochotników do podjęcia wyzwania; a także trenera osobistego, który ułoży program zajęć sportowych. Przez okres zmagań będziemy mogli na bieżąco obserwować, jakie postępy czynią nasi podopieczni.

Akcję rozpoczęliśmy 13 marca z Expressem Bydgoskim, a zakończymy ją hucznym finałem pod koniec lipca. Zgłoszenia do konkursu można było wysyłać do 20 marca.  W dniu 24 marca zostały ogłoszone wyniki. W  konkursie weźmie udział następująca 4 uczestników:

Kobiety:
1. Pani Anna Walkowiak
2. Pani Joanna Wróblewska

Mężczyźni:
1. Pan Michał Niklasz
2. Pan Maciej Marzec

W lipcu wyłonimy zwycięzcę z najlepszymi wynikami, który zostanie uhonorowany atrakcyjnymi nagrodami.

Zdjęcie przedstawiające uczestników akcji oraz specjalistów Centrum Fitness i Dietetyki Rewital.

07 lipca został rozstrzygnięty konkurs "Metamorfoza na wiosnę", który wspólnie prowadziliśmy z Expressem Bydgoskim. Niekwestionowanym zwycięzca został Pan Michał Niklasz - utrata aż 31 kg. Pozostali uczestnicy również odnieśli zwycięstwo gubiąc średnio 20 kg.

W ramach nagrody nasi zwycięzcy otrzymali bezpłatne trzymiesięczne karnety umożliwiające korzystanie ze strefy fitness Centrum Rewital.

Wyższa Szkoła Gospodarki
ul. Garbary 2 (Budynek "M")
85-229 Bydgoszcz

telefon: 506 624 539
adres email: rewital@byd.pl

© 2022 Rewital | Wyższa Szkoła Gospodarki