O nas

Centrum Fitness i Dietetyki Rewital to kompleksowy ośrodek położony w samym sercu  Bydgoszczy. Dotrzesz do nas wszystkimi drogami – pieszo, autobusem a latem nawet  tramwajem wodnym!

Na terenie WSG znajdziesz przestrzeń dla siebie – od darmowego parkingu, poprzez malownicze tereny rekreacyjne, posiłki regeneracyjne, które zadowolą każdego sportowca. Masz ochotę na chwilkę oddechu? Odwiedź Muzeum Fotografii działające przy APK. Nieważne ile masz lat - u Nas każdy znajdzie ofertę dla siebie. Studenci, sportowcy, seniorzy i wszyscy aktywni mogą liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy specjalistów, dietetyków, fizjoterapeutów i instruktorów. Tutaj profesjonalizm i troska o Twoje zdrowie łączy się ze  świetną zabawą na zajęciach grupowych. Zapraszamy wszystkich w gościnne progi WSG! Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Jeśli jesteś nowym klientem
Chcąc kupić karnet na siłownię udaj się do recepcji przy ul. Naruszewicza 11 (to tylko 50 m od Rewitala). Recepcja jest czynna od 6:00 do 22:00 w tygodniu i od 9:00 do 19:00 w soboty. Tam dokonaj płatności i odbierz kartę członkowską (ważną 30 dni). Następnie udaj się do Rewitala (budynek M przy ul. Garbary 2, piętro I). Przebierz się w szatni i wraz z kartą członkowską podejdź do drzwi siłowni. Przyłóż kartę do czytnika po lewej stronie. Jeśli usłyszysz dźwięk i dioda zapali się na zielono, pociągnij za klamkę i otwórz drzwi. Wejdź do środka i ciesz się treningiem. Karta członkowska uprawnia do korzystania z wszystkich sprzętów dostępnych w siłowni (w tym kapsuł Vacu Activ bez dodatkowych opłat).

Parking przy Centrum nie jest dostępny w ramach karnetu.
 

 

 

Wyższa Szkoła Gospodarki
ul. Garbary 2 (Budynek "M")
85-229 Bydgoszcz

telefon: 506 624 539
adres email: rewital@byd.pl

© 2024 Rewital | Wyższa Szkoła Gospodarki